Sporto naujienos

Balandžio 27 d. vyko Klaipėdos miesto „Mero taurė‘2022“ moksleivių turizmo varžybos. Mokiniai rungtyniavo įvairiose amžiaus grupėse asmeninėje ir komandinėje įskaitoje. Mūsų gimnazijos mergaičių komanda (E. Narvydaitė 8 m,  L. Poškaitė 8 m, B. Lubytė 8 m, L. Lūžytė 8 m) jaunučių grupėje užėmė 3 vietą. Asmeninėje įskaitoje L. Lūžytė užėmė 2 vietą.

Sveikiname mergaites!

Fizinio ugdymo mokytoja  Jūratė Talaišytė

Čempionai!

Gegužės 12 d. Klaipėdos miesto Poilsio parke vyko miesto moksleivių orientavimosi sporto „Mero taurė‘ 2022“ varžybos. Jaunučių grupėje mūsų gimnazijos berniukų komanda (E. Denisovas 6 m, J. Sobeckis 7 m, K. Stūrys 6 d)  ir mergaičių komanda (L. Lūžytė 8 m, E. Vainoriūtė 6 d, E. Geraščenko 8 m, R. Denisovaitė 10 t, d) tapo čempionais!

Sveikiname nugalėtojus ir visus dalyvavusius (R. Grabytę 8 d, M. Tilvikaitę 8 m, E. Narvydaitę 8 m, A. Mažeikaitę 8 d) varžybose.