Mėnesio veiklos planas

Klaipėdos Vydūno gimnazijos 2020 metų LAPKRIČIO  mėnesio veiklos planas

 

Veikla

Laikas

Vieta

Dalyvauja

Atsakingas

Respublikinio konkurso „Olympis“ rudens sesija

Nuo 3 d.

Gimnazija

6–12 klasių mokiniai

J. Purickienė

Respublikinio konkurso „Olympis“ rudens sesija

Visą mėnesį

Gimnazija

3-4 klasių mokiniai

A. Anužienė

Savivaldybių dalyvaujamojo biudžeto projekto veiklų pristatymas ir balsavimas

3-6 d.

Gimnazija

8-12 klasių mokiniai

V. Janavičienė,

G. Vaserienė

VI Respublikinis vertimo konkursas

5 d.

Gimnazija

12d klasės mokinės

L. Šedytė ir

D. Šikšnelytė

A. Pagojutė

IX Lietuvos moksleivių dainuojamosios poezijos festivalis–konkursas „Mano senas drauge…“, skirtas Elenai Mezginaitei atminti

6 d. (gali būti perkeltas)

Panevėžys

11m klasės mokinė

E. Petrošaitė

I. Bertulienė

Tarptautinis 5–12 klasių mokinių dienoraščio konkursas „ŠVIES@.AŠ“

6 d.

Gimnazija (bus siunčiami mokinių darbai)

5,6,10 klasių mokiniai

L. Bručkienė,

I. Kastravickienė

IT konkursas  „Bebras“

11.09-12.04

Gimnazija

1-12 klasių mokiniai

O. Jurkevič,

J. Smirnova

Paroda „Ričardui Gaveliui – 70“

9-13 d.

Biblioteka

 

I. Grodeckienė

Saugaus eismo savaitė

9-13 d.

Gimnazija

1-4 klasių mokiniai

A. Ronkuvienė

Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzaminas

11 d.

9.00-13.00 val.

Gimnazija

5-12 klasių mokiniai

D. Samienė,

M. Petrovienė

Moksleivių muzikos kūrinių recenzijų konkursas „MANO NATA“ (darbų pateikimas)

11 d.

Gimnazija

8m, 9m, 11m klasių mokiniai

I. Bertulienė

10 klasės dailės baigiamųjų darbų paroda

Laikas derinamas pagal situaciją

Klaipėdos apygardos teismo vitrina

11d klasės mokiniai

K. Mickevičienė,

S. Želnytė

Virtuali vyresnių klasių dailės darbų galerija.

Visą mėnesį

„Vydūno“ Facebook

5-12 klasių mokiniai

K. Mickevičienė,

T. Semionova,

D. Smilgevičienė,

S. Želnytė

Projektas „Bendrojo ugdymo tyrimų, vertinimo ir stebėsenos sistemos plėtra: mokinių pasiekimų vertinimas“

Lapkritis

Gimnazija

6m ir 8m klasių mokiniai

I. Bertulienė

Tolerancijos diena

16 d.

Gimnazija

1–12 klasių mokiniai

I. Aleksienė,

V. Janavičienė,

L. Stankevičienė,

pradinių klasių mokytojos

Iliustruoto rašinio konkursas

17-30 d.

Gimnazija

1-4 klasių mokiniai, lankantys logopedines pratybas

J. Kipurienė

Pranešimas bendradarbiaujant su Lietuvos Jūrų muziejumi apie mokymosi netradicinėse aplinkose patirtis ir galimybes

20 d.

Litexpo ,,Mokyklų mugė 2020“, Vilnius

 

L. Bručkienė

Pranešimas „Ugdymo filosofijos paieškos ir mokytojo gyvenimo paradoksai“

20 d., 13 val.

Pradinių klasių korpusas

Pradinių klasių mokytojos ir dalykų mokytojai, dirbantys pradinėse klasėse

R. Girdzijauskienė

Tarptautinis metodinis renginys „Vaikų chorų laboratorija”

20-21 d.

LMTA Klaipėdos fakultetų salė (arba nuotoliniu būdu)

5-8 klasių mokinių choras

I. Bertulienė,

A. Girdzijauskas,

J. Girdzijauskaitė

Paroda „Markui Twenui – 185“

23-27 d.

Biblioteka

 

I. Grodeckienė

Informatikos olimpiada

Data tikslinama

Gimnazija

III gimnazijos klasės

O. Jurkevič

Klaipėdos policijos komisariato atstovų paskaita ,,Internetinės patyčios”

Laikas derinamas pagal situaciją

Gimnazija

7m ir 7t klasių mokiniai

G. Burniauskaitė – Vendelienė

„Lino lėlės“ edukacija ,,Sušalę sapnai”

Laikas derinamas pagal situaciją

Gimnazija

5 klasių mokiniai

I. Aleksienė,

I. Bertulienė,

V. Šaulienė

Projektas „Tyrėjų naktys“

27 d.

Gimnazija

5–12 klasių mokiniai

N. Bartusevičienė,

J. Dirginčienė,

R. Pociutė

Gruodžio mėnesio planavimas

27 d. po 4 pamokų

Lietuvių k. kabinetas

(Nr. 211)

Metodinių grupių atstovai

R. Vaičienė

 

Vyksta svetainės atnaujinimo darbai

Todėl galimi laikini sutrikimai svetainėje.

Atsiprašome už galimus nesklandumus.