Rašymas – tai motyvacija pažinimui ir kūrybai. Pamoka kartu su poetu Liutauru Degėsiu

Gegužės 6 dieną devintų ir dešimtų klasių mokiniai susitiko su poetu, eseistu, prozininku, filosofu, docentu Liutauru Degėsiu. Susitikimo metu rašytojas kalbėjo apie minčių dėstymo popieriuje prasmę ir naudą, pabrėždamas, kad rašymas skatina žmogų mąstyti, pažinti save ir kūrybiškai reikšti savo idėjas. Pamoka nepaliko abejingų – ji paskatino mokinius diskutuoti, kelti klausimus ir pažvelgti į rašymą kaip į savęs bei pasaulio pažinimo būdą.