Pradinių klasių projektas ,,O kas po kepure?“

Pradinių klasių projektas ,,O kas po kepure?“

 Paskutinę spalio savaitę gimnazijoje vyko tradicinis pradinių klasių projektas, šiemet pavadintas ,,O kas po kepure?“

Kiekviename sraute klasės pasidalijo ,,kepures“: miško, lapų ar sodo (kaliausės), ta tema rinko informaciją, ją sumaniai apipavidalino, pristatė koridoriuose. Buvo eksponuojamos ir rudeninių skrybėlių parodos. Mokiniai atliko įvairius kūrybinius darbus: rašė ar eiliavo apie rudenį, gamino darbelius, dėliojo skrybėlių mozaikas iš gamtinės medžiagos. Atlikti  Rudens laboratorijos STEAM bandymai.

Savaitės veiklas vainikavo smagusis penktadienis. Rudens estafetėse ,,Bulviakasis“, ,,Riešutavimas“, ,,Bulvių derlius“, ,,Kaštonų svaidyklės“, ,,Bulvienė“, ,,Obuolienė“ pradinukai tobulino greičio, vikrumo, taiklumo įgūdžius, pasitikrino klasės draugiškumą. Atsižvelgiant į ypatingąsias aplinkybes, kurias diktuoja nekviestas virusas,  estafetėse mokiniai ,,darbavosi“ su pirštinėmis.

Visų lauktoji Rudens mugė buvo neįprasta: prekiauti ir pirkti dėl saugumo nutarta tik savo klasėse. Kadangi prekės (rankdarbiai) greit išparduotos, o pinigų – riešutų labai daug, todėl vaikams teko panaudoti savo sumanumą: organizuoti loterijas, atlikti įvairias užduotis, galų gale steigti valiutos (riešutų) keityklas.

Rudens piešimas guašu mokyklos kieme taip pat kitoks: drobės – ištiestos plėvelės tarp medžių kamienų. Kiekviena klasė tapė savo rudenį, o spalvingi darbai džiugino tėvelius ir visus praeivius.

Projekte dalyvavusios klasės apdovanotos didžiuliais ,,obuoliais“ – kamuoliais, su kuriais draugiškai galės žaisti po atostogų.

 
STEAM bandymas. O kas ten medyje gyvena?
 
STEAM bandymas. Kas slepiasi po medžiu?
 
Rudeninė mugė klasėje:

Renginį organizavo 4 klasių mokytojos

 

Vyksta svetainės atnaujinimo darbai

Todėl galimi laikini sutrikimai svetainėje.

Atsiprašome už galimus nesklandumus.