Laureatų koncertas

Pirmąjį birželio savaitgalį Nacionaliniame Lietuvos operos ir baleto teatre skambėjo Lietuvos vaikų balsai. Konkursas „Dainų dainelė“ kvietė į jubiliejinį, 50 metų sukaktį švenčiantį laureatų koncertą.

Šiame konkurse laureatais tapo ir mūsų gimnazijos mišrus jaunimo ansamblis (vadovė Ingrida Bertulienė). Ansamblio dalyviai džiaugėsi galėdami atlikti savo dainą tokioje garbingoje scenoje. Šis pasirodymas mišriam ansambliui labai svarbus dar ir dėl to, kad nuo penktos klasės muzikavę kartu laureatų koncerte į sceną jie žengė jau paskutinį kartą. Šį pavasarį mokyklą baigia net penki ansamblio nariai. Muzikinis savaitgalis suteikė galimybę pasidžiaugti ne tik organizatorių dovanomis, tačiau ir galimybe dar kartą patirti kolektyvinę energiją, džiaugsmą mėgautis vienas kito draugija, jaunatviškai šėlioti ir dainuoti, dainuoti…
Na, o birželio 10 dieną buvome pakviesti į Klaipėdos pedagogų švietimo centrą, kur laureatų laukė maloni staigmena – vardiniai prisiminimai apie „Dainų dainelės“ konkursą ir Klaipėdos miesto mero padėkos visiems laureatus ruošusiems Klaipėdos miesto  mokytojams.