Debatų klubas

Rugsėjo 23 d. mūsų gimnazijoje įvyko Debatų būrelio debiutas! 

10t ir 9d klasių mokinės pademonstravo vieną iš daugybės smagių užsiėmimų, kurie laukia visų prisijungusių prie šio būrelio.

Debatai – tai puiki galimybė lavinti kritinį mąstymą, mokytis argumentuoti ir drąsiai reikšti savo nuomonę.

Kviečiame prisijungti visus norinčius! Užsiėmimai vyksta antradieniais per 8 pamoką, 316 kab. (subalansuota 9–10 klasių mokiniams)

Būrelio vadovė Aušra Pagojutė