Baigiamųjų dailės darbų paroda „Degustacija sielai“

Baigiamųjų dailės darbų paroda „Degustacija sielai“

Žoržas Brakas pasakė: „Menas sukurtas tam, kad jaudintų…“
Birželio 11 dienos vakarą 10d klasės mokiniai pakvietė į baigiamųjų dailės darbų parodos „Degustacija sielai“ atidarymą, kuris vyko Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Jaunimo skyriuje.
Savo darbuose mokiniai nagrinėja aktualias šių dienų temas, mokslinio progreso įtaką bei pasekmes dabarčiai ir ateičiai, žmogaus ir gamtos sąveiką, žmonių tarpusavio santykius ir juos supančią šviesą ar tamsą, meilę ir neapykantą, ryžtą ir dvejones. Kaip patys darbų autoriai sakė, rinkosi temas, kurios jiems aktualios, kartais gal ir „nejaukios kitiems“, tačiau to ir siekė, sujaudinti ir paveikti žiūrovą.
Vasara yra pats nuostabiausias metas ne tik pailsėti, bet ir pasisemti nuostabių patirčių, atrasti naujų veiklų, dažniau užsukti į biblioteką ir perskaityti naujas knygas, aplankyti parodas. Tad kviečiame apsilankyti parodoje „Degustacija sielai“, pasisemti naujų įspūdžių, degustuoti meną. O degustacija pateikiama meniu QR kodu, kuris nukels jus į parodos autorių mintis ir kūrinių aprašymus.
Jaunimo bibliotekoje paroda veiks visą vasarą.
 
Daugiau informacijos: