Pereiti į pagrindinį turinį

KTU naujienlaiškis mokykloms 10/2019

2019 m. spalio mėn. naujienlaiškis moksleiviams ir mokytojams

Mieli moksleiviai ir mokytojai,

pristatome Jums Kauno technologijos universiteto (KTU) rengiamą naujienlaiškį, kuriame pranešime svarbiausias ir tik Jums aktualias naujienas, kviesime dalyvauti įvairiuose renginiuose, projektuose, mokymuose ir kursuose.

 

Kviečiame į KTU ,,WANTed“ karjeros dienas 2019
Džiaugiamės galėdami jus pakviesti į didžiausią Baltijos šalyse studentų, absolventų ir įmonių atstovų kontaktų mugę - KTU ,,WANTed“ karjeros dienos 2019.

Visų šalies mokyklų moksleiviams, besidomintiems ateities darbo rinkos tendencijomis, tai – galimybė susipažinti su jų laukiančiomis specialybėmis bei kuriamomis inovacijomis.

2019 spalio 16 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje susipažinsite su naujausiomis karjeros planavimo tendencijomis, išklausysite ekspertų pranešimų, susitiksite su pažangiausių įmonių atstovais. Šiais metais renginio vietoje jūsų lauks specialus žemėlapis su veiklomis moksleiviams.

Laukiame Jūsų KTU ,,WANTed“ karjeros dienos 2019.

 

 

Kviečiame į nemokamą paskaitų ciklą „Pasiruošk brandos egzaminams su KTU“
Kviečiame aktyviai registruotis į organizuojamas „Pasiruošk brandos egzaminams su KTU“ rudens paskaitas, kurios vyks nuo spalio 23 d. iki lapkričio 27 d.

Nemokamas paskaitų kviečia 11-12 kl. moksleivius ruoštis lietuvių kalbos ir literatūros, užsienio (anglų) kalbos, matematikos, istorijos, informatikos brandos egzaminams. Paskaitų metu KTU lektoriai ir kviestiniai specialistai/korepetitoriai moksleiviams suteiks papildomų žinių, įtrauks į praktinių užduočių atlikimą, atskleis didžiausias brandos egzaminuose daromas klaidas bei konsultuos, kaip efektyviai ruoštis savo žinių išbandymui.

Būtina išankstinė registracija, vietų skaičius ribotas. Didesnes nei 20-ies mokinių grupes galima užregistruoti el. paštu: indre.baltrusaitiene@ktu.lt

Siūlomų paskaitų sąrašą ir registrąciją rasite čia.

Pasiruoškite brandos egzaminams su KTU!
 

 

KTU Jaunųjų kompiuterininkų mokykla (JMK) - jauniesiems programuotojams
 
Ar žinai kas yra JKM? Tai didžiausia Lietuvoje informacinių technologijų neformalaus švietimo mokykla! Šiemet Kauno technologijos universiteto Jaunųjų kompiuterininkų mokykla pradeda jau 25-uosius mokslo metus! Per šį sėkmingos veiklos laikotarpį čia IT žinių ir įgūdžių įgijo daugiau nei 9000 moksleivių iš visos Lietuvos.

Populiariausia JKM studijų kryptis – programavimas. Moksleiviai nuo trečios iki dvyliktos klasės kasmet turi galimybę įsisavinti vis naujas programavimo kalbas, o mokydamiesi ir baigę specializacijas „Programavimas C++“ ir „Programavimas C#”, atlieka praktiką ir net gauna užsakymus iš IT įmonių.
 
Besimokydamas Jaunųjų kompiuterininkų mokykloje atrasi ir lavinsi savo gebėjimus, gilinsi žinias ir įgūdžius programavimo, inžinerijos, kompiuterinio dizaino, medijų ar kitoje IT srityje. Rasi naujų draugų ir sutiksi bendraminčių, pagerinsi savo bendravimo ir bendradarbiavimo gebėjimus, smagiai ir turiningai leisi savaitgalius.

Pasinerk į geriausią savo gyvenimo nuotykį kartu su Jaunųjų kompiuterininkų mokykla – JKM!
 

 

Kviečiame registruotis į KTU Cheminės technologijos fakulteto projektą „THINK“
 
Nauji mokslo metai ir KTU Cheminės technologijos fakulteto komanda vėl kelyje!

Šiais mokslo metais, kaip ir pernai, tęsiamas projektas „THINK“. Pasinaudokite galimybe ir pasikvieskite mūsų komandą į chemijos pamoką Jūsų mokykloje.

Tai - unikali galimybė tiek mokiniui, tiek mokytojui iš arčiau susipažinti su karjeros galimybėmis chemijos mokslų srityje bei gamtos mokslais, plėtojamais KTU Cheminės technologijos fakultete.
•    Pamokos / seminaro trukmė 45 min.
•    Pagal poreikį užsiėmimą galima vesti dviem klasėms vienu metu.
•    Pamoka / seminaras skirtas 10–12 klasių moksleiviams ir mokytojams.

Daugiau informacijos rasite čia.

 

 

Energetikos specialistai dalyvavo KTU konferencijoje „Energetiko profesija: kompetencijos, svarba, iššūkiai“

LR Energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas dalyvavo susitikime su KTU Elektros ir elektronikos fakulteto studentais. Kartu diskutavo apie energetiko specialybės perspektyvą ir augančią paklausą privačiuose ir valstybiniuose sektoriuose.

Po susitikimo studentai turėjo galimybę dalyvauti fakultete vykstančioje konferencijoje „Energetiko profesija: kompetencijos, svarba, iššūkiai“. Konferencijoje studentai susitiko su energetikos verslo profesionalais. Savo pranešimuose jie akcentavo, jog atsinaujinančios energetikos, elektros inžinerijos studijos išlieka populiarios, o specialistai – vieni paklausiausių rinkoje.