Pereiti į pagrindinį turinį

Marina Pukelienė (Misiūtė)

Marina Pukelienė (Misiūtė)Marina Pukelienė (Misiūtė), buvusi Lilijos Bručkienės auklėtinė. Tarptautinių santykių ir politikos mokslų magistrantė, tarptautinės nevyriausybinės organizacijos Taline vyriausioji programų asistentė.

Kada baigėte mokyklą ir kurioje klasėje mokėtės (muzikos ar dailės)?
Mokyklą baigiau 2007 metais, mokiausi dailės klasėje.

Jūsų išsilavinimas.
Bakalauro studijas baigiau Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute, magistro – Tartu universitete Estijoje.

Darbo patirtis. Kuo dirbate šiuo metu?
Šiuo metu dirbu tarptautinėje nevyriausybinėje organizacijoje vyriausiąja programų asistente Taline. Darbo patirties turiu įvairios, nes tarp bakalauro ir magistro studijų buvau pasiėmusi metus pertraukos. Taip pat studijų metais atlikau praktiką Tamperėje, Suomijoje, tyrimų institute (angl. research institute) bei Tartu Europos koledže (European College). Praktika buvo labiau susijusi su politikos analize.

Kas lėmė Jūsų profesijos pasirinkimą?
Kai rinkausi studijų pakraipą, labiausiai lėmė tai, kad man tiesiog atrodė labai įdomu studijuoti politikos mokslus, o ypač tarptautinius santykius. Vėliau jau aiškiai supratau, kad norėčiau savo gyvenimą sieti su Rytų Europos regionu. Tiesą pasakius, iš pradžių galvojau, kad mano gyvenimas bus labiau susijęs su valstybės tarnyba, tačiau besibaigiant magistro studijoms pamačiau skelbimą, kviečiantį dirbti nevyriausybinėje organizacijoje, ir dabar nė kiek nesigailiu savo pasirinkimo.

Kokias vertybes ir gebėjimus išugdė mokykla?
Manau, kad pirmiausia mokykla išugdė manyje pagarbą kitiems ir kiekvieno žmogaus individualumui. Taip pat labai džiugu, kad mokykloje buvo mokytojų, kurie nuoširdžiai mylėjo savo darbą ir sugebėjo ne tik išdėstyti programą, bet ir pagelbėjo išmokti kritiškai mąstyti ir galvoti, kaip kurti savo gyvenimą ir veiklą taip, kad Lietuvoje būtų geriau.

Jūsų palinkėjimas mokiniams, besirenkantiems savo kelią.
Pasinaudoti visomis galimybėmis, kurių atsiveria vis daugiau ir daugiau. Pakeliauti po pasaulį, nebijoti rinktis profesijos, kuri galbūt ne visiems atrodo pati patraukliausia, neskubėti stoti į pirmą pasitaikiusią mokymosi įstaigą ir tiesiog pagalvoti, ko gi pati(-s) norėtum.