Pereiti į pagrindinį turinį

Giedrė Vaicekauskaitė

Giedrė VaicekauskaitėGiedrė Vaicekauskaitė, Seimo nario Gintaro Steponavičiaus padėjėja komunikacijai, buvusi chemijos mokytojos Vilijos Šatkauskienės auklėtinė, mokėsi muzikos klasėje. Klaipėdos universitete baigė lietuvių kalbos ir režisūros studijas, įgijo filologijos bakalauro laipsnį.

Darbo patirtis. Kuo dirbate šiuo metu?
Labai anksti pradėjau dirbti Lietuvos jūrų muziejuje. Treniravau šiaurės jūrų liūtą Piratą. Vėliau kryptis pasikeitė, dirbau socializacijos projektuose – mokydavau autizmo ir dauno sindromus turinčius vaikus. Dar po kurio laiko, jau Vilniuje, dirbau renginių organizavimo įmonėje kūrybos vadove, o jau daugiau nei metai dirbu Seimo nario Gintaro Steponavičiaus padėjėja komunikacijai.

Kas lėmė Jūsų profesijos pasirinkimą?
Gyvūnų trenerės – meilė ir susižavėjimas didžiuliais pavojingais gyvūnais. Adrenalino stoka. Darbui su vaikais įkvėpė noras padėti kiekvienam žmogui atrasti vietą bendruomenėje, nepaisant jo skirtybių nuo kitų. Renginius organizuoti pradėjau jau mokykloje, todėl, ieškant darbo, kuris padėtų įleisti šaknis sostinėje, šis pasirodė tinkamiausias. Politika – labai seniai ir daug kas kartoja, kad tai mano vieta. Kas vakarą eidama miegoti pakartoju sau, kad esu vienas iš laimingų žmonių, kurie dirba mėgstamą darbą puikiai sau tinkančioje vietoje. Kasdieniai iššūkiai ir nepaprastai įdomūs žmonės – štai kas lemia politikos kelio pasirinkimą.

Kokias vertybes ir gebėjimus išugdė mokykla?
Kūrybiškumą. Aš visada galvojau, kad tai svarbiausia savybė žmogui. Mokykloje išmokau „džiazuoti“ – mokėti laiku ir vietoje reaguoti į situacijas improvizuojant. Ir gyvenime tai labai praverčia. Ramiai, optimistiškai, kūrybiškai spręsti iššūkius, nepasiduoti ir nenuleisti rankų siekiant savo tikslo.

Jūsų palinkėjimas mokiniams besirenkantiems savo kelią.
Nebijokite! Klyskite! Eikite! Mylėkite! Kasdien būkime geresni, nes nėra kažkokio mistinio darinio „Lietuva“. Esame mes, Lietuvos žmonės. Jeigu kasdien būsime geresni, Lietuva bus geresnė, o jeigu blogesni – blogesnė. Viskas mūsų rankose. Baigę Vydūno mokyklą mes turime išskirtinę galią – visada žinome, kad šalia, petys petin stovi vydūniukų kariuomenė, pasiruošusi padėti, apginti, saugoti kiekvieną didžiulės šeimos narį.