Klaipėdos Vydūno gimnazijos 2024 metų kovo mėnesio veiklos planas
Veikla | Laikas | Vieta | Dalyvauja | Atsakingas |
Filosofijos olimpiada. | 1 d. | Vilniaus universitetas | G. Gražulevičiūtė, 11td
L. Stulga, 11td, E. Briniūtė 12mt, B. Vainius, 12dt |
V. Šaulienė
A. Girdzijauskas |
Respublikinis bendrojo fortepijono konkursas „Jūros eskizai“. | 1 d., 10 val. | S. Šimkaus gimnazija | 4-5 klasių mokiniai | O. Malinauskienė |
Muzikos festivalis „Skiriu Tėvynei Lietuvai“. | 1 d., 13 val. | Šiaulių “Juventos” progimnazija | 4m klasės mokinių ansamblis | A. Gaubienė,
E. Gaučiūtė, J. Girdzijauskaitė – Pocienė |
Dainų šventės programos perklausa. | 1 d., 14 val., 16 val. | KU vitražinė salė | Koncertinis vaikų choras,
mišrus choras |
I. Bertulienė,
A. Girdzijauskas |
Šimtadienio šventė „Nacionalinis aukštuomenės susitikimas Miunchene“. | 1 d., 19 val. | Gimnazijos Aktų salė | 11 md, 11 td klasių mokiniai | L. Bručkienė,
R. Pociutė |
Respublikinis 5-7 klasių mokinių projektas „Lietuva mano širdyje“, skirtas kovo 11 d. paminėti. | 1-11d. | Nuotolinis | 5-7 klasių mokiniai | I. Aleksienė |
Lietuvos mokinių informatikos olimpiados šalies etapo baigiamoji dalis. | 1-4 d. | Vilniaus licėjus | M. Griškus, 8d | O. Jurkevič |
Mėnuo be patyčių. | 1-31 d. | Gimnazija | 1-12 klasių mokiniai | G. Burniauskaitė,
Ž. Gedgaudienė, S. Lukienė |
Konkursas „Olympis“ pavasario sesija. | 1-31 d. | Online | 5-10 klasių mokiniai | J. Smirnova |
XII -oji Lietuvos mokinių Muzikos olimpiada. | 2 d., 8.30 – 18.00 val. | LMTA Klaipėdos falultetas | E. Mozūraitytė, 7m
A.Vozgirdaitė, 8m P. Stoškutė, 10mt N. Tverijonas, 11md |
I. Bertulienė,
J. Girdzijauskaitė – Pocienė |
Fizikos K. Baršausko konkursas. | 2 d. | KTU | P. Čiubis, 8t
M. Kulikov, 8t G. Vilkas, 12dt |
R. Pociutė |
Socialinių mokslų savaitė. | 4-8 d. | Gimnazija | 5-12 klasių mokiniai | Socialinių mokslų metodinė grupė |
Respublikinio konkurso „Matau muziką“ darbų vertinimas. | 4 d. | Pradinių dailės kabinetas
(II-as aukštas) |
Vertinimo komisija | A. Žvinklytė-Rimšienė |
Popietė „Draugystė veža“. | 4 d.,
8 pamoka |
Gimnazija | 4t, 7t klasių mokiniai | G. Burniauskaitė,
Ž. Gedgaudienė |
Klaipėdos miesto mokinių technologijų olimpiada. | 5 d., 10 val. | Klaipėdos Versmės progimnazija | 7m klasės mokinė | G. Vaserienė |
Klaipėdos miesto 8 klasių mokinių dorinio ugdymo olimpiada. | 6 d., 13 val. | Etikos, istorijos
(Nr. 104), kultūrinio ugdymo (Nr. 105) kabinetai |
Klaipėdos miesto 8 klasių mokiniai | I. Aleksienė,
L. Stankevičienė |
Klaipėdos mokinių sporto žaidynių „Mero taurė“ tinklinio vaikinų varžybos | 6 d. | Zudermano gimnazija | 2007 m. gimimo ir jaunesni mokiniai | J. Talaišytė |
Lietuvių kalbos „Kengūra“. | 7 d. | Pradinių klasių kabinetai | 3-4 klasių mokiniai | R. Daukšienė,
D. Imbrasienė, S. Kazdailevičiūtė |
Klaipėdos universiteto mokslo darbuotojos R. Nabažaitės paskaita „Šv. Jono bažnyčios archeologiniai tyrimai ir atstatymas”. | 8 d.,
3 pamoka |
Aktų salė | 8m, 8t, 9dt, 9mt, 10mt, 10 dt klasių mokiniai | Ž. Gedgaudienė |
7m klasės renginys „Traukiniu per Europą“. | 8 d.,
4 pamoka |
Aktų salė | 6-7 klasių mokiniai | I. Aleksienė,
J. Girdzijauskaitė – Pocienė, J. Purickienė |
Tarpzoninės stalo teniso varžybos. | 8 d. | Kelmė | 2007 m. gimimo ir jaunesni mokiniai | J. Talaišytė |
Respublikinis 2-4 klasių angliškos dainos konkursas „Sing Along – 2024“. | 8 d., 13 val. | Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija | 3t klasės mergaičių ansamblis | E. Gaučiūtė,
R. Kalvėnas, L. Kyguolytė |
Mokymai ,,Idėjos darbui su Ozobot robotu“. | 8 d., 13 val. | 104 kabinetas | Pradinių klasių mokytojos | D. Imbrasienė |
Matematikos savaitė. 1-4 klasių mokyklinė matematikos olimpiada. | II savaitė | Gimnazija | 2-4 klasių mokiniai | E. Ramonienė,
A. Ronkuvienė |
Respublikinė fizikos olimpiada. | 9-11 d. | Vilnius | G. Vilkas, 12dt | R. Pociutė |
Miesto geografijos olimpiada. | 12 d. | VDG | G. Vilkas, 12dt | J. Purickienė |
Respublikinis mokinių kūrybinių darbų konkursas „Švyturys“. | Nuo 12 d. iki balandžio mėn. | Online | 1-10 klasių mokiniai | O. Jurkevič,
T. Semionova, D. Smilgevičienė |
Integruota 5m klasės muzikos, lietuvių ir kultūrinio ugdymo pamoka „Pasauliu netikiu, pasaka tikiu“. | 13 d.,
7 pamoka |
5m klasės mokiniai | I. Bertulienė,
O. Malinauskienė, J. Petkienė |
|
KU studenčių paskaita „Psichologijos studijos. Psichologo profesija“. | 13 d. | Gimnazija | II-IV klasių pageidaujantys gimnazistai | Ž. Gedgaudienė,
G. Jurkėnaitė |
KU studenčių paskaitos „Egzaminų streso įveika“. | 13 ir 14 d. | Gimnazija | II gimnazijos klasės | Ž. Gedgaudienė |
„Protmūšis su Lietuvos valdovais“, pagal knygą „Lietuvos valdovai pasakoja vaikams“. | 14 d. | Pradinių korpusas I-as aukštas | 3d ir 3m klasės mokiniai | S. Kazdailevičiūtė,
D. Imbrasienė |
Patirtinio mokymo savaitės programų ir anotacijų pristatymas. | iki 15 d. | Gimnazija | Dalykų mokytojai | G. Vaserienė |
Dailės dienos. | 18-22 d. | Gimnazija | 1-12 klasių mokiniai | Dailės mokytojos |
MO muziejaus ir Britų tarybos projekto „Vizualinio mąstymo strategija mokyklose I“ mokymai. | 18 d. | Vilnius, MO muziejus | T. Semionova,
A. Žvinklytė-Rimšienė |
|
Pretendentų į 2-4, 5-12 klases motyvacijos vertinimas. | 18 d.,
14 val. |
Gimnazija | Vykdymo ir vertinimo komisija | G. Vaserienė,
R. Vaičienė |
Pretendentų į 1 klases motyvacijos vertinimas. | 19-21 d.,
14.30 val. |
Gimnazija | Vykdymo ir vertinimo komisija | G. Vaserienė,
R. Vaičienė |
Būsimų pirmokų tėvų susirinkimas. | 19 d.,
14.45 val. |
Aktų salė | Būsimų pirmokų tėvai | A. Girdzijauskas |
Klaipėdos miesto 8 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiados Klaipėdos miesto etapas. | 20 d.,
14 val. |
Klaipėdos jūrų kadetų mokykla | 8 klasių atrinkti mokiniai | L. Bručkienė,
I. Kastravickienė, A. Mėlynienė |
Svečiuose- S. Karosas. Paskaita „Panašūs ir skirtingi“. | 20 d. | Gimnazija | 4t klasės mokiniai | Ž. Gedgaudienė,
A. Macijauskienė |
Konkursas „Matematikos Kengūra“. | 21 d.,
8-13 val. |
Gimnazija | 1-4, 5-8, 11 klasių mokiniai | R. Vaičienė |
Meno bibliotekos vadovės B. Skais
girienės paskaita „Apie Klaipėdos monumentaliąją dailę“. |
21 d.,
3 pamoka |
Etikos kabinetas | 10 dt klasės mokiniai | R. Vaičienė |
S. Vaitekūno 8 klasių mokinių geografijos olimpiada. | 22 d. | P. Mašioto progimnazija | M. Griškus, 8d | J. Purickienė |
Fleitos muzikos festivalis „Skambioji fleita“. | 23 d. | Kaunas | Fleitininkai | A. Gaubienė |
Dalyvavimas mokymuose „Meno teisės, mano pareigos“ (MEMA). | 25-26 d. | Vilnius | E. Gaučiūtė,
K. Remeikienė |
|
Teatro dienos renginiai. | 25-29 d. | Gimnazija | 1-12 klasių mokinai
|
Teatro mokytojos |
5d klasės mokinių dailės darbų paroda, skirta knygos dienai. | IV savaitė | I. Simonaitytės biblioteka | A. Žvinklytė-Rimšienė | |
Metodinės tarybos susirinkimas. | 26 d., po 3 pamokų | Lietuvių k. kabinetas Nr. 313 | Metodinės tarybos nariai | V. Gvozdevienė |
1-4 klasių šokių konkursas. | 26 d. | Aktų salė | 1-4 klasių mokiniai | I. Aleksienė |
Pirmų klasių mokinių projektas „100 dienų mokykloje“. | nuo 26 d. | Gimnazija | 1-ų klasių mokiniai | V. Petrošienė,
E. Ramonienė, A. Ronkuvienė |
Renginys „Draugystės receptai“. Svečiuose- KU studentės. | 27 d. | Aktų salė | 5, 6 klasių mokiniai | Ž. Gedgaudienė |
Klaipėdos miesto gimnazijų I-IV klasių mokinių meninio skaitymo užsienio kalbomis konkursas „Gyvenimas kaip žodžio skambesys”. | 28 d. | Klaipėdos “Varpo” gimnazija | 10 klasės mokinė | L. Krutkevičienė,
A. Pagojutė
|
Išvyka į Vilniaus dailės akademiją, LMTA ir VDK. | 29 d. | Vilnius | 9-12 klasių pageidaujantys mokiniai | G. Jurkėnaitė |